אודותינו
שאול טאוסון מטפל ברפואה טבעית בירושלים.
הוא מומחה לאפיתרפיה (טיפול באמצעות מוצרי כוורת), אירידיולוג (אבחון ברשתית העין) ותזונאי.
שאול אדם לא קונבנציונלי החוקר את גוף האדם ותגובותיו מתוך חיבור לטבע במטרה לרפא.
הוא מאמין בכח הריפוי הטבעי של הגוף והיכולת לשקם את עצמו, "גוף האדם שואף תמיד לבריאות".
שאול למד אפיתרפיה בארגנטינה. לפני 20 שנה הקים מכוורת רפואית בה הוא חקר את סגולותיו של הפרופוליס אשר הינו שרף של ניצני עצים שהדבורים מביאות לכוורת. ידוע שפרופוליס מסוגל לחולל פלאים בריפוי מחלות, הוא מוכר בעולם כאנטיביוטיקה של הטבע.
שאול היגיע למתכון יחודי של הפקת פרופוליס עם כח ריפוי מאוד גבוה.
לפני 15 שנה שאול עלה לישראל מארגנטינה ומתגורר בירושלים יחד עם אשתו וילדיו. הוא הקים את חברת "תומר דבורה" המתמחה בפיתוח ויצור תרופות טבעיות על בסיס פרופוליס משובח וכיום הוא מנכ"ל החברה.
התרופות שלו מאושרות ע"י משרד הבריאות, מרפאות מחלות זיהומיות וויראליות. הוא מוצא פתרונות לדלקות, מחלות עור שונות, הוא מצליח במקומות בהם הרפואה הקונבנציונלית נכשלה. שאול מציל ילדים מניתוחי אוזניים, מטפל בהצלחה באסתמה של העור, דלקות גרון ועוד רבות.  הוא מטפל בילדים ומבוגרים כאחד.
שאול מאבחן ברשתית העין, מייעץ בתזונה טבעית, צמחי מרפא וניקוי רעלים, לכל אדם ע"פ הצרכים שלו.
רפואה טבעית עבורו הינה אורח חיים. שאול מאמין שהכח של הגוף לרפא את עצמו הוא גדול הרבה יותר ממה שמרגילים אותנו להאמין.
שאול טאוסון מרצה במכללות לרפואה טבעית, הוא נחשב למומחה בינלאומי לפרופוליס והרצאה בכנס לאפיתרפיה שיתקיים בישראל בבית חולים תל השומר.
שאול מתפלל להיות שליח טוב לבריאות ורווחת האדם.
הוא שם דגש מיוחד לתזונה ודוגל בדרכי הרמב"ם, "כל מזונותיך תרופתך ותרופותיך מזונותיך".
את הדבקות במטרה לעזור לזולת בבריאותו ינק מאביו דר' יצחק טאוסון ע"ה אשר ידוע בעולם כמוצא פתרונות בריאותיות נדירים בתחום האורטופדיה ועוד.
שאול טאוסון מתייחס למכלול ומחפש את האיזון של דרך חיים וריפוי טבעי. הוא נתון כל כולו לעזור לציבור לרפא את מחלותיו ומקפיד לברך:" בברכת בריאות שלמה ".