אסטמה של העור- אטופיק דרמטיטיסבשורה טובה: יש ריפוי מוחלט לאסטמה של העור, הקרויה בשפה הרפואית, אטופיק דרמטיטיס!
העור משקף את בריאותו של הגוף כולו.

הטיפול הקונבנציונלי באסטמה של העור ובמחלות עור כולל בתוכו משחות המכילות חומרים כימיים מסוכנים.
במקרים קשים נוהגים לתת סטרואידים (בכדורים או במשחה). אמנם זה מעלים למראית עין את מחלת העור באופן זמני, אך כאשר מפסיקים להשתמש המחלה חוזרת. סטרואידים יכולים לגרום לנזקים בלתי הפיכים כמו הפסקת גדילה אצל ילדים, ולא עלינו גם למחלה הידועה.
הרפואה הקונבנציונלית מיחסית לאסטמה של העור מקור אלרגי ומערכת חיסונית חלשה. אין לרפואה הקונבנציונלית פתרון לריפוי מחלה זו.

הריפוי הטביעי לאסטמה של העור
אסטמה של העור מופיעה בעיקר, אך לא רק, אצל ילדים ותינוקות.
מדהים לראות איך ילד קטן אשר סובל מגירודים קשים, פוצע את עצמו עד זוב דם, מתרפא בתהליך טבעי, יעיל ופשוט לביצוע.
אחרי שנים של ניסיון בטיפול במחלה זו, הנני ממליץ לכל מי שסובל ממנה, לשלב טיפול פנימי וחיצוני במקביל. טיפול חיצוני עם משחת טבעית  מפרופוליס משובח לשיקום העור "תומר דבורה" וטיפול פנימי עם טיפות פרופוליס משובח לבליעה "תומר דבורה", לאיזון מערכת החיסונית וריפוי מערכות פנימיות.
כמו כן יש להוריד מן התפריט כל סוגי צבע מאכל, חומר משמר, אוכל מעובד במפעלים, להוריד סוכר לבן וקמח לבן, להחליף את מוצרי החלב בחלב סויה או שקדים ולהרבות באכילת פירות וירקות.
פעם הגיעה אלי לקליניקה ילד בן 5 , שסבל מאסטמה של העור והיה מאושפז שבוע עקב זיהום בפצעים בעור. הוא טופל בסטרואידים במשך האשפוז ויצא חלק מבית הרפואה. לאחר כ- 3 ימים בלבד שחזר לביתו, כל הפצעים והגירודים חזרו. הטיפול הטבעי הוציא אותו לגמרי מהמחלה תוך 4 חודשים, ועברו מאז 8 שנים.

אני מודה לה' על השליחות. במשך שנות עבודתי הרבות כמטפל וחוקר, נוכחתי לראות את הפעולה החיובית והמרפא של הפרופוליס המשובח "תומר דבורה" במקרים של אסטמה של העור.
פרופוליס הינו חומר טבעי,  בריא לעור, מחטא, מרגיעה כאבים וגירודים ומגליד פצעים במהירות וביעילות. פרופוליס תומך במערכות הגוף, מחזק מערכת חיסונית, מאזן ומרפא מצד אחד והוא אנטי-בקטריאלי מצד שני. הטיפול הינו יעיל ובטיחותי מגיל 0 עד 120.

בברכת בריאות שלימה
שאול טאוסון
תזונאי, אירידיולוג, אפיתרפיסת
נייד:  050-4141930